Himalaya (6.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
