Himalaya (6.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany
