Himalaya (6.0.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
