Himalaya (6.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
