Himalaya (6.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
