Himalaya (6.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Footer fourth
da: Sidefod fjerde

en: Site header
da: Sidehovede

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
