Himalaya (6.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
