Himalaya (6.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
