Himalaya (6.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Custom
id: Tersuai

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Site header
id: Kepala situs

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
