Himalaya (6.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Site header
it: Intestazione del sito

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
