Himalaya (6.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Footer fourth
ja: 第4フッター

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
