Himalaya (6.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
