Himalaya (6.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
