Himalaya (6.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Site header
nl: Site kop

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
