Himalaya (6.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst
