Himalaya (6.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
