Himalaya (6.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Footer fourth
ro: Al patrulea subsol

en: Site header
ro: Antet sit

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
