Himalaya (6.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Footer fourth
ru: Подвал четвёртый

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
