Himalaya (6.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno
