Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
