Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Log in
eu: Sartu

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
