Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Search help
my: အကူအညီများကို ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
