HMS Field (2.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: week
lv: nedēļa

en: Format
lv: Formāts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Off
lv: Izslēgts

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: day
lv: diena

en: hour
lv: stunda

en: weeks
lv: nedēļas

en: About
lv: Par

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
