HMS Field (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: On
ta: சரி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Off
ta: இல்லை

en: Input format
ta: உள்ளீட்டு படிமம்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
