HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: On
ar: في

en: Format
ar: التنسيق

en: Separator
ar: فاصل

en: Off
ar: إيقاف

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: minutes
ar: دقائق

en: day
ar: يوم

en: hour
ar: ساعة

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
