HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: On
bg: Включи

en: week
bg: седмица

en: Format
bg: Формат

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Off
bg: Изключи

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: minutes
bg: минути

en: weeks
bg: седмици
