HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
