HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: On
ca: Actiu

en: week
ca: setmana

en: Separator
ca: Separador

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Off
ca: Inactiu

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: second
ca: segona

en: seconds
ca: segons

en: minute
ca: minut

en: minutes
ca: minuts

en: day
ca: dia

en: hour
ca: hora

en: weeks
ca: setmanes

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.
