HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: week
cs: týden

en: Format
cs: Formát

en: Separator
cs: Oddělovač

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Off
cs: Vypnuto

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: day
cs: den

en: hour
cs: hodina

en: weeks
cs: týdny

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Field types
cs: Typy polí

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.
