HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Format
cy: Fformat

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: minute
cy: munud

en: hour
cy: awr
