HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: week
da: uge

en: Separator
da: Skilletegn

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Off
da: Afbrudt

en: Input format
da: Inputformat

en: second
da: sekund

en: seconds
da: sekunder

en: minute
da: minut

en: minutes
da: minutter

en: day
da: dag

en: hour
da: time

en: weeks
da: uger

en: Display format
da: Visningsformat

en: Field types
da: Felttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.
