HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: second
eo: dua

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
