HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: On
et: Sees

en: week
et: nädal

en: Format
et: Vorming

en: Separator
et: Eraldaja

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Off
et: Väljas

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: day
et: päev

en: hour
et: tund

en: weeks
et: nädalat

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
