HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: On
gl: Activo

en: week
gl: semana

en: Format
gl: Formato

en: Separator
gl: Separador

en: days
gl: días

en: Off
gl: Desactivado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: second
gl: segundo

en: seconds
gl: segundos

en: day
gl: día

en: hour
gl: hora

en: Display format
gl: Formato de presentación
