HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: On
he: פעיל

en: Format
he: פורמט

en: Separator
he: מפריד

en: days
he: ימים

en: Off
he: כבוי

en: Input format
he: מבנה קלט

en: second
he: שניה

en: minute
he: דקה

en: day
he: יום

en: hour
he: שעה

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Placeholder
he: שומר מקום
