HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: On
hi: चालू

en: week
hi: सप्ताह

en: Format
hi: प्रारूप

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: days
hi: दिन

en: Off
hi: बंद

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: second
hi: सेकंड

en: seconds
hi: क्षण

en: minute
hi: मिनट

en: day
hi: दिन

en: hour
hi: घंटा

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
