HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: On
is: Virkjað

en: week
is: vika

en: Format
is: Stílsnið

en: Separator
is: Skilja

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Off
is: Af

en: Input format
is: Inntakssnið

en: seconds
is: sekúndur

en: day
is: dagur

en: hour
is: ár

en: Field types
is: Tegundir svæða
