HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: second
kn: ಎರಡನೆಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: day
kn: ದಿನ

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು
