HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: week
lt: savaitė

en: Format
lt: Formatas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Off
lt: Išjungta

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: day
lt: diena

en: hour
lt: valanda

en: weeks
lt: savaitės

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.
