HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Format
my: ပုံစံ

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: day
my: နေ့

en: hour
my: နာရီ
