HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: On
nn: På

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Off
nn: Av

en: Input format
nn: Inndataformat

en: second
nn: sekund

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: day
nn: dag

en: hour
nn: time

en: weeks
nn: veker
