HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: On
oc: Activat

en: week
oc: setmana

en: Separator
oc: Separador

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Off
oc: Desactivat

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: day
oc: jorn

en: hour
oc: ora

en: weeks
oc: setmanas

en: Display format
oc: Format d'afichatge
