HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: On
pl: Włączony

en: week
pl: Tydzień

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Off
pl: Wyłączony

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: second
pl: drugie

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: day
pl: dzień

en: hour
pl: godzina

en: weeks
pl: tygodnie

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól

en: Last Separator: '@last_separator'
pl: Ostatni separator: '@last_separator'

en: Display fragments
pl: Wyświetl fragmenty

en: Last separator
pl: Ostatni separator

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.
