HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: On
ro: Pornit

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: Off
ro: Oprit

en: Input format
ro: Format de intrare

en: seconds
ro: secunde

en: day
ro: zi

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.
