HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: week
te: వారం

en: Format
te: ఆకృతి

en: days
te: రోజులు

en: second
te: క్షణం

en: minute
te: నిమిషం

en: day
te: రోజు

en: hour
te: గంట
