HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: week
th: สัปดาห์

en: Format
th: รูปแบบ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Off
th: ปิด

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
