HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: On
be: На

en: week
be: тыдзень

en: Format
be: Фармат

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Input format
be: Фармат уводу

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: day
be: дзень

en: hour
be: гадзіна

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
