HMS Field (Hours Minutes Seconds) (2.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: week
el: εβδομάδα

en: Format
el: Μορφή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Off
el: Κλειστό

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: second
el: δευτερόλεπτο

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: day
el: ημέρα

en: hour
el: ώρα

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
