HMS Field (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Separator
gl: Separador

en: Off
gl: Desactivado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: About
gl: Información

en: Display format
gl: Formato de presentación
