HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Format
cy: Fformat

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn
